09.12.2017. Maglić

U kompaniji Marbo Product, koja posluje u okviru multinacionalne komapanije PepsiCO, potpisan je novi kolektivni ugovor. Uz maksimalan trud i zalaganje svih učesnika uspešno je završen socijalni dijalog za uređenje radnih prava zaposlenih u kompaniji. U ime kompanije kolektivni ugovor su potpisali Nenad Miščević, direktor i Bojana Vasiljević - West Balkans HR Manager, a u ime sindikalne organizacije Stojan Vasković, predsednik. Pored pregovaračkog tima kompanije u kojem su bili i Petar Petrović, Igor Zadravec i direktor fabrike Danijel Nedinić, u pregovorima je učestvovala i Anastasia Makarigaki, HR Senior Director poslovne jedinice Centralne Evrope i Šireg Balkana.

Nakon potpisivanja kolektivnog ugovora održan je i sastanak sa članovima SO Marbo Product, na kojem je podnet izveštaj

o rezultatima pregovora i pravima zaposlenih koja proizilaze iz potpisanog kolektivnog ugovora.